» صفحه اصلی

  » ویژگی های سیستم
  » هوش تجاري
  » تصاویر برنامه

  » دریافت فایل
  » کتاب و مقاله
  » اخبار
  » پروژه ها
  » وبلاگ
  » درباره ما


  » تماس با ما

 

داشبورد مديريتي سازمان نگار در شركت پالايش نفت بندعباس

نسخه پنجم نرم‌افزار سازمان‌ نگار در ارديبهشت 89 بصورت آزمايشي در شركت پالايش نفت بندعباس نصب گرديد و مورد بهره برداري قرار گرفت. با راه اندازي اين سيستم در شركت، مديران ارشد قادر شده‌اند تا نسبت به كنترل شاخص‌هاي كليدي مورد نياز خود حتي از راه دور نيز اقدام نمايند و قاعدتاً اين امر در روند مديريتي شركت و تسريع در اتخاذ تصميمات مديريتي و افزايش دقت آنها، نقش به سزايي ايفا مي‌كند.

داشبورد مديريتي سازمان نگار در شركت صنام الكترونيك

شركت صنام الكترونيك كه در زمينه توليد تلويزيون هاي رنگي فعاليت مي‌نمايد كه تاكنون نسبت به پياده سازي سيستم هاي مديريتي مختلفي مانند مديريت كيفيت، مديريت زيست محيطي، مديريت استراتژيك و ... اقدام نموده است، در تابستان سال 88 نسبت به استقرار سيستم داشبوردهاي مديريتي سازمان نگار اقدام نمود.

با توجه به آنكه به تازگي سايت جديد توليدي اين شركت در خارج از تهران راه‌اندازي شده است لذا كنترل شاخص‌هاي كليدي از سوي مديران ارشد در شرايط جديد، بدون استفاده از سيستم داشبورد مديريت سازمان نگار با چالش‌هاي جدي مواجه خواهد بود.

داشبورد مديريتي سازمان نگار در شركت ريخته گري تراكتورسازي ايران

شركت ريخته گري تراكتور سازي ايران كه در زمينه توليد قطعات ريخته گري خصوصا قطعات تراكتور فعاليت مينمايد در بهار امسال نسبت به نصب نسخه آزمايشي (Trial) نرم افزار داشبورد مديريتي سازمان نگار اقدام نمود.

همچنين به منظور آشنايي مديران اين شركت با كاربردهاي داشبوردهاي مديريتي و نيز ارائه ويژگي‌هاي اين نرم افزار، سميناري نيم  روزه در اين شركت برگزار شد.

اين شركت براساس تفاهم نامه امضا شده با موسسه مطالعات و مشاوره مديريت تعالي پويان، نسبت به بكارگيري اين نرم افزار اقدام نموده است. در اين ويرايش شاخص‌هاي شركت متناسب سازي شده و در نرم افزار طراحي شدند تا در ادامه نسبت به ورود اطلاعات و دريافت گزارشات بر اساس داشبورد هاي طراحي شده مورد نياز اقدام شود.

سیستم داشبوردهای مدیریتی استراتژیک برای اولین بار در صنعت برق کشور در شرکت مدیریت تولید برق اصفهان به مرحله بهره برداری رسید

داشبوردهاي مدیریتی سیستم های نرم افزاری نوینی هستند که  به سازمان‏ها در جهت غني‏سازي اهداف با استفاده از اطلاعات وتجزیه و تحلیل  آنها كمك مي‏كند. داشبورد به مديران اين امكان را مي‏دهد تا با تعريف ، نظارت و تحليل شاخصهاي كليدي عملكرد در ايجاد تراز بين اهداف و فعاليت‏ها ، نمايان‏سازي كليه فعاليت‏هاي سازمان و ايجاد يك محيط نمايش مشترك بين اهداف و فعاليت‏ها براي تصميم سازي درست و كارآمد اقدام نمايند.

سیستم داشبوردهای مدیریتی سازمان نگار محصول نرم افزاری موسسه مطالعات و مشاوره مديريت تعالي پويان نوین پژوه است که دارای واسط رایانه ای غني ، نمودارها،  شاخصهاي ديداري و مکانيزمهای  اخطار و همچنین شامل بر امکانات و مزایای پیشرفته ی گزارش گیری و سیستم پیش بینی آینده شاخص های کلیدی عملکرد سازمان می باشد. توسط این نرم افزار مدیران می توانند بر شاخصهای عملکردی سازمان ، بخش و یا واحد خود نظارت کامل و به روز داشته باشند .

بهره برداری از این محیط به مدیران  این قابلیت را می دهد که در صورتی که شرکت در در هر شاخص دچار اغتشاش یا عملکرد بحرانی شودبه سرعت از آن  مطلع گردند و  تصمیم لازم را اتخاذ نمایند و پاسخ مدیریتی مناسب  را به عملکرد بحرانی نشان دهند.مدیران می توانند با استفاده از قابلیت های شبکه‏ای این سیستم از هر نقطه‏ ای  به راحتی و در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه از آخرین وضعیت شرکت خود اطلاع یابند.

به دنبال اجرای موفقیت آمیز سیستم مدیریت استراتژیک در شرکت مدیریت برق منطقه ای اصفهان سیستم داشبورد های مدیریتی  برای اولین بار در صنعت برق کشور در تاریخ 1/8/87 به صورت شبکه ای بر روی رایانه های مدیران شرکت به طور رسمی  راه اندازی گردید و در جلسه ای با حضور مدیرعامل ، مدیران و معاونین شرکت ، کارگاه آموزشی نرم افزار توسط آقای  دکتر فرزان مجیدفر مدیرعامل موسسه تعالی پویان برگزار گردید.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات و مشاوره مدیریت تعالی پویان نوین پژوه می باشد.